Eczacılık Fakültesi ECZ501 Mezuniyet Projesi Dersi Öğrenci Grupları 29.09.2021

Küçült Yazı Tipi Büyüt


Grup 1 : Prof. Dr. Mehmet Akyüz

 

170117101052

Ayça Koçdemir

 

170117101029

Ceren Arıkan

 

170117101010

Firkat Melike Süzgün

 

170117101022

Berivan Aleyna Gökalp

 

 

Grup 2: Dr. Öğr. Üyesi Yasin Hazer

 

170117101041

Elif Yazıcı

 

170117101039

Burak Ateş

 

170117101040

Dilan Özcan

 

170117101016

Betül Erbilli

 

 

Grup 3: Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Ceylan Hamamcıoğlu

170117101049

Beste Bıyıklı

 

170117101018

Elif Evsen

 

170117101036

Didem Damla Bozkurt

 

170117101030

Ufuk Şentürk

 

 

Grup 4: Dr. Öğr. Üyesi Berrin Gürler Akyüz

 

170117101043

Sema Üçpınar

 

170117101021

Aleyna Örmeci

 

170117101024

Abdullah Babur

 

170117101007

Enes Karataş

 

 

Grup 5: Dr. Öğr. Üyesi Volkan Karacaoğlan

 

160117101010

Çağatay Demir

 

170117101047

Eda Şahin

 

170117101042

Demet Kahiloğulları

 

181117101003

İrem Nisa Akyol

 

 

Grup 6: Dr. Öğr. Üyesi Gülay Dilek

 

170117101005

Handenur Özgenç

 

170117101015

Sena Nur Karataş

 

170117101045

Zeynep Kübra Kandaz

 

170117101019

Zeynep Yılmaz

 

 

Grup 7: Dr. Öğr. Üyesi İzzet Koçak

 

160117101051

Sezgin Sarıtaş

 

170117101055

Tunahan Yalçın

 

177117101008

Milad Jafarihajiabdal

 

181117101001

Onur Başören

 

 

Grup 8: Dr. Öğr. Üyesi Şükran Öztürk

 

170117101002

Cansu Eylül Alak

 

170117101061

Güzin Sayra Gökakın

 

170117101046

Büşra Ateş

 

170117101010

Şeyma Kocabaş

 

 

Grup 9: Dr. Öğr. Üyesi Engin Kaplan

 

170117101011

Menduha Nur Telli

 

170117101059

Didem Pehlivan

 

170117101012

İlyas Kaşıkcı

 

170117101044

Ekrem Karakaş

 

170117101025

Şeyda Nur Güven

 

 

Grup 10: Dr. Öğr. Üyesi Çınar Severcan

 

170117101056

Mürüvvet Harbi

 

170117101035

Semih Can Eroğlu

 

170117101060

Baran Olida Reisoğlu

 

170117101014

Muhammet Cantürk Sam

 

 

Grup 11: Dr. Öğr. Üyesi Hatice Gül Anlar

 

170117101009

Merve Çağlan

 

170117101054

Ceren Koçpınar

 

170117101060

Beyzanur Erikçi

 

170117101062

Ceyda Temel

 

 

Grup 12: Öğr. Gör. Dr. Leyla Kaya

 

191117101004

Gizem Elif Kahya

 

1701171010531

Leyla Nur Gündoğmuş

 

170117101037

Furkan Çilli

 

191117101002

Ertuğrul Yıldırım

 

 

Grup 13: Dr. Öğr. Üyesi Elif Çınar

 

170117101026

Hilal Baştürk

 

170117101053

Gizem Bereket

 

170117101004

Rana Argana

 

170117101048

Aysima Bilgin

 

 

 

Grup 14: Dr. Öğr. Üyesi Betül Kaya

 

170117101001

Nilgün Aksoy

 

170117101051

Deniz Yaz

 

170117101032

Gözde Canan Çoban

 

171117101005

Sami Yıldız

 

 

Grup 15: Arş. Grv. Dr. Aysun Çelik Soysal

 

170117101006

Hayrunnisa Köroğlu

 

170117101038

Nilay Çavdar

 

170117101023

Yaren Uçan

 

170117101033

Beyza Atay

 

 

Grup 16: Araş. Gör. Dr. Ekin Kurtul

 

170117101008 Zehra Nur Özekinci

 

170117101028 Elif Şentürk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin